Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Naše škola > Pracovníci

Pracovníci

Vedení školy

ředitelka školy a SPC Mgr. Zdeňka Hamousová
zástupce ředitele školy Mgr. Radka Vlčková a Mgr. Alena Lukešová
výchovný poradce Mgr. Alena Lukešová
ekonom, IT správce Bc. Eva Frančeová
metodik prevence sociálně-patologických jevů Mgr. Martina Vápeníková

Třídní učitelé ve školním roce 2021/2022 

Přípravné třídy Lada Vlachová Dis. a Mgr. at Bc. Lenka Minaříková
Mateřská škola Kristýna Zemanová, Bc. Nikola Kratochvílová
Základní škola - třídy běžného typu  
1. B Mgr. Petra Derychová
2. B Anna Pilařová
3. B Mgr. Lenka Krákorová
4. B Natalija Babuková, DiS.
5. B Mgr. Radka Lysuková
Základní škola - třídy pro žáky s vadou řeči  
1. A Mgr. Radka Vlková

2. A

Mgr. Monika Šebestová
3. A Mgr. Martina Kudrnáčová
Základní škola - třídy pro žáky uvedené v § 16 odst. 9 ŠZ (lehké MP)  
4. D Bc. Linda Škrdlová
5. D Mgr. Kateřina Galló
6. A Mgr. Lucie Krejčířová
7. A Mgr. Miroslava Ulbríková
7. B Mgr. Ivana Hrdá
8. A Mgr. Jana Vajai
9. A Mgr. Marcela Kleindienstová
Základní škola - třídy pro žáky uvedené v § 16 odst. 9 ŠZ (střední a těžké MP)  
4. C Mgr. Martina Vápeníková
9. C Mgr. Miroslava Stejskalová
2. C DiS. Lenka Gwizdová
Základní škola a mateřská škola při nemocnici  
třída ZŠ Mgr. Eva Diepoldová (zástup za Mgr. Evu Bayerovou, která čerpá RD)
třída MŠ Alena Šnoblová

Netřídní učitelé

Mgr. Jaromír Franče
Ing. Martin Langer 

Mgr. Lucie Buchalová 

Školní sociální pedagog

Bc. Martina Světlá, DiS.

Vychovatelky

Martina Hloušková
Bc. Miluše Plecitá

Asistenti pedagoga, školní asistenti

Michaela Foldová Irmanová

Lucie Glaser

Kateřina Halvátová
Renata Hostinská
Rudolf Hemelík

Petra Chytilová

Věra Markupová
Silvie Mrásek

Anna Poděbradská

Ladislava Škorpíková

Lenka Šipošová

Linda Vávrová

Šárka Vegrichtová

Ivana Žádná

 

Pracovníci SPC

Mgr. Petra Dvorská - speciální pedagog
Mgr. Květoslava Kočandrlová - speciální pedagog

Mgr. Lenka Kuželová - speciální pedagog

Mgr. Lenka Kozelková - speciální pedagog
PhDr. Zdeňka Venclíčková Baranniková - psycholog

Mgr. Svitlana Tsibii - psycholog
Bc. Martina Světlá, Dis. - sociální pracovnice

Provozní pracovníci - správa budovy, úklid

Miloš Honomichl - školník
Marcela Čelikovská - úklid
Irena Hošťálková - úklid

Zdeňka Potěšilová - úklid

Eliška Sacherová - úklid